BAŞKANIMIZ ALTEPEDEN ZAFER TURU

YEREL SEÇİMLERDE GÜVEN TAZELEYEREK, BÜYÜKŞEHİR TARİHİNDE ÜST ÜSTE SEÇİLEREK BİR İLKE İMZA ATAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE, OYLARIYLA KENDİNİ DESTEKLEYENLERE TEŞEKKÜR EDEREK, DİĞER ADAYLARI DESTEKLEYENLERDE HİZMETLERİMİZDEN MEMNUN OLDUKLARINI İFADE ETMEKTEDİRLER, BÜTÜN BURSA HALKI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ, HAYIRLI OLSUN TEMENNİLERİNİ İFADE ETTİLER.

Esnaf ve vatandaştan alkışlarla destek;
Başkan Altepe’ye Tahtakale Çarşısı Bursa İl Dernekleri Federasyonu önünden başlayan turunda yeniden Osmangazi Belediye Başkanı olan Mustafa Dündar, Yıldırım Belediye Başkanlığı’na seçilen İsmail Hakkı Edebali, Gürsu Belediye Başkanlığı’na seçilen Cüneyt Yıldız ve Büyükşehir bürokratları da eşlik etti. Tahtakale Çarşısı’ndan halkı selamlamaya başlayan Başkan Altepe, Temiz Cadde, Bakırcılar Kapalı Çarşısı, Kapalıçarşı, Uzun Çarşı, İncirli Caddesi, Yıldırım Caddesi, Mesken Caddesi ve Gürsu’da vatandaşlarla buluştu.
Kapalıçarşı turunda esnaf, alkışlarla Başkan Altepe’ye sevgi gösterilerinde bulundu. İncirli Caddesi’ndeki turda ise vatandaşlar, arabalarının kornalarına bakarak Başkan Altepe’yi kutladı. Tur boyunca partililer; ‘Her zaman her yerde Recep Altepe’, Bursa seninle gurur duyuyor’ ve ‘Büyük Bursa büyük başkan’ sloganlarıyla yaşanan sevince ortak oldu.

Başkan Altepe: Vatandaşla kucaklaşıyoruz
Halkın 30 Mart’ta son sözü söylediğinin, halkın iradesi doğrultusunda göreve devam ettiklerinin altını çizen Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, “İnşallah seçilen bu yeni kadrolarla birlikte Bursa’nın gelecek 5 yılını planlayacağız” dedi. Gösterilen teveccühten dolayı Bursalılara teşekkür eden Başkan Altepe, “Şu anda çarşılarımızın kalbinde vatandaşlarımızla kucaklaşıyoruz ve onlara şükranlarımızı arz ediyoruz. İnşallah diğer ilçeleri de ziyaret edeceğiz” diye konuştu.

“Güçlü destekle hizmetlere devam”
Başkan Altepe’nin zafer turuna katılan ve Osmangazi Belediye Başkanlığına ikinci kez seçilen Mustafa Dündar ise, verilen destek nedeniyle vatandaşlara teşekkür etti. Başkan Altepe’yle birlikte teşekkür için çarşı esnafını ziyaret ettiklerini vurgulayan Dündar, “İnşallah bundan sonraki süreçte, almış olduğumuz güçlü destekle, hizmetlerimize aynı şekilde devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
Yıldırım Belediye Başkanlığına 30 Mart seçimleriyle birlikte seçilen İsmail Hakkı Edebali de, Osmangazi, Yıldırım ve Gürsu ziyaretlerinin teşekkür amacını taşıdığını söyleyerek, halkın kararlarını halkla birlikte almanın hedefinde olduklarını ifade etti. Seçimlerde verilen reyin Bursa için büyük bir şans olduğunu dile getiren Edebali, “Bursa’yı ve ilçelerimizi tek tek Büyükşehir Belediyemiz önderliğinde marka şehirler kategorisine geçirmek için ekiplerimizle birlikte seferber olacağız” ifadelerini kullandı.