BAŞKANIMIZIN BURBAK ZİYARETİ

05 Ocak 2014 Pazar günü BURBAK ailesi, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile kahvaltıda buluştu. Kahvaltıya BURBAK Yönetim Kurulu Başkanı İ.Hakkı Kavurmacı, Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Müdür Kasım Şahin, Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Sertgöz, Teknik Danışman Ahmet Şener, İdari  Kadro, Saha Amirleri ve Otopark Görevlileri katıldı.

Kahvaltı programını şereflendiren Belediye Başkanımızın BURBAK ailesine bazı mesajları vardı; Geçmiş dönemlerde yapılan çalışmaları değerlendirdiğimizde ulaşım, karayolu çalışması,  kamulaştırmalar, tarihi mekanların onarımı, sosyal tesisler, spor salonları, raylı sistemler, deniz taşımacılığı, hava taşımacılığı, aklınıza gelebilecek bütün alanlardaki gelişmeler son 5 yılda yaptığımız hizmetler, geçmişte 25 yılda yapılmış olan hizmetlerden daha fazladır. Bu başarı hepimizindir. Ben ve ekibim her zaman için şunu savunmuşuzdur, insana hizmet her şeyin önünde tutulması gereken bir konudur ve buda başarılarımızın sırrıdır. Bugün Bursa Şehrimiz, diğer şehirlerimize örnek olabiliyorsa, Balkanlarda ve Dünyada takdir edilen bir başarıya ulaşmışsa, bu başarı hepimizin başarısıdır. Bizler yapmamız gerekenleri yapıyoruz ve takdir ediliyoruz.  Allah izin verirse bir dahaki dönemde de bu kutsal hizmetin içerisinde olmak istiyorum, inşallah ülkemiz için, şehrimiz için, hepimiz için hayırlı sonuçlar olur.

Tüm kamuoyunun da bildiği gibi BURBAK A.Ş. otopark hizmetleri, Emniyet Müdürlüğümüzün, Bursa Trafik İl Müdürlüğümüzün, o muhitlerde bulunan esnafların ve vatandaşların istekleri doğrultusunda yapılan çalışmaların bir sonucu olarak hizmete başlamıştır. BURBAK şirketi olarak sizler çok önemli bir hizmet ile görevlendirildiniz. Yaptığınız hizmetler tarafımızdan hassasiyetle takip edilmektedir. Tarafımıza yansıyan bazı konularla birebir ilgilenerek çözüm ürettik ve sizler bu hizmeti de gerektiği gibi yaptığınızın farkındayım. Büyükşehir Belediyemizi temsilen yaptığınız bu kaliteli hizmetten dolayı sizleri kutluyorum. BURBAK personeline ileriki dönemlerde çok daha fazla hizmet imkanı doğacaktır. Sizler kendinizi bu yoğun döneme hazırlamanız gerekmektedir. Sizlerin ileriki dönemde daha donanımlı, daha tecrübeli daha konuya vakıf olmanız gerekmektedir. Tekrar hizmetlerinizde siz değerli personellerime başarılar ve hizmetlerinizde muvaffakiyetler diliyorum.