BURBAK AİLESİ KAHVALTIDA BULUŞTU

Burbak ailesi 4 Ocak 2015 Pazar günü kahvaltıda buluştu. Çalışanların istek-şikâyetlerini dinlemek ve onlara çözüm bulmak amacı ile düzenlenen kahvaltıya katılım üst seviyedeydi. Kahvaltıya Yönetim Kurulu Başkanı İ.Hakkı KAVURMACI, Yönetim Kurul Başkan Yardımcısı Necmi AKOSMAN, Genel Müdür Kasım ŞAHİN, Genel Müdür yardımcısı Mahmut SERGÖZ ve tüm Burbak personeli katıldı. Kahvaltıda personellerin ilettikleri istek ve şikâyetlere en yetkili ağızlardan cevap bulma imkânı verildi. Merinos Gölpark’ta verilen kahvaltıda Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Hakkı KAVURMACI, ardından Genel Müdür Kasım ŞAHİN, Yönetim Kurulu Üyesi Necmi AKOSMAN, Genel Müdür Yardımcısı Mahmut SERTGÖZ, Personel Temsilcisi Kadir ÇİLİNGİR, Saha Amiri Recep GÜL konuşma yaptılar.

Yapılan konuşmalarda Bursa’da otopark hizmetinin önemi gün geçtikçe vatandaşlar tarafından daha çok anlaşılıp,  bu hizmet takdir edilmektedir. Park et devam et projesi ile ana arterlere giren araç sayısında azalma olduğu ve ayrıca toplu taşımalarda belirli oranda yolcu sayısı arttığı gözlemlenmektedir. Bu durumda otopark hizmetinin amacına ulaşma yolunda olduğunu göstermektedir. Bursaray istasyonlarına yapılacak olan park et devam et bölge oto park çalışmaları devam etmekte olup, en kısa zamanda hizmete başlayacağı iletildi.

Hizmet kalitesini artırmak adına, tüm personelin iş kanunlarına azami derecede uyması, verilen talimatları yerine getirmekle üzerlerine düşen yükümlülüğü en iyi şekilde yerine getirecekleri,  her bir personelin Başkanımız Sayın Recep Altepe’nin temsilcisi olduğu ve buna göre hareket etmesi gerektiği hatırlatıldı.

Sosyal haklar konusunda verilen müjdeler ise personelin daha çok yüzünü güldürdü.  Kahvaltı çıkışı çalışanların gayet mutlu ve neşeli oldukları gözlendi. Bu tür organizasyonların yılda birkaç kez tekrarlanması gerektiği vurgulandı. 05.01.2015