BURBAK PERSONELİ KAHVALTIDA BULUŞTU

Burbak ailesi 26 Temmuz 2015 Pazar günü kahvaltıda buluştu. Yönetim Kurul Başkanı İ.Hakkı Kavurmacı, Genel Müdür Kasım Şahin, Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Sertgöz, idari personeller, saha amirleri ve otopark personelleri kahvaltı programına katıldılar.

Kahvaltıdan sonra Personel Temsilcisi Kadir ÇİLİNGİR, Saha Amiri Recep GÜL, Genel Müdür Kasım ŞAHİN, Yönetim Kurulu Başkanı İ.Hakkı KAVURMACI birbirinden önemli mesajlar verdiler;

Otopark metropolleşen şehrimizde çok önemi bir ihtiyaçtır, bu ihtiyaç sistemli bir şekilde Burbak tarafından karşılanmaktadır. Gün geçtikçe otopark hizmetinin değeri vatandaş tarafından çok daha iyi anlaşılmaktadır. Otopark gelirleri Burbak tarafından resmiyete alınmış, kdv-stopaj olarak devletimize katkı sağladığı gibi, aynı zamanda personel istihdamı ve otopark yatırımları için kullanılmaktadır. 31 Temmuzda, şehrimizin merkezinde, birçok önemli noktaya yakın olan, 800 araçlık katlı otopark olan Doğan Bey Otoparkı hizmete açılacaktır. Yönetim kurulumuzdan, otopark personelimize kadar, her birim,  daha yaşanılabilir Bursa için, üzerimize düşen vazifeleri en iyi şekilde yerine getirmeye çalışmaktadır. Tüm Bursa bölgesinde yapılan çalışmalarda tren istasyonlarında park et-devam et projeleri gibi birçok projemiz daha iyi hizmet verebilmek için devam etmektedir. Mesajları verildi.